Dezlegari farmece-cartomantie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Despre dezlegari farmece

In jos

Despre dezlegari farmece Empty Re: Despre dezlegari farmece

Mesaj Scris de Magdalena Mier Mar 03, 2021 12:24 am

Daca problemele dumneavoastra de sanatate nu au putut fi rezolvate de medici si nici un medicament nu da rezultate, atunci sa fiti siguri ca problema dumnevoastra vine din alte surse sau cai.
Daca aveti senzatia de negativism in casa si nici tamaiatul in casa sau dezlegarile preotului nu inlatura aceasta senzatie, atunci sa fiti siguri ca problema in casa este de alta natura.
Daca aveti perioade in care va merge bine si apoi brusc scade sporul in casa, intervin certurile sau tensiunea, sau pur si simplu simtiti ca nu va mai merge bine, atunci problema este de alta natura.
Daca va confruntati cu una din exeemplele de mai sus si nu ati gasit rezolvare, nu ezitati sa ma contactati
Magdalena
Magdalena
Admin

Mesaje : 14
Data de înscriere : 18/03/2018

https://dezlegari-farmece-br.forumgratuit.ro

Sus In jos

Despre dezlegari farmece Empty Re: Despre dezlegari farmece

Mesaj Scris de Magdalena Mier Mar 03, 2021 12:23 am

Pentru persoanele care au probleme cu atacurile de panica, somn agitat, insomnii sau stari de anxietate inexplicabile, acestea se pot datora unor frici interioare. Pentru rezolvarea acestor frici interioare va pot ajuta cu apa de frica. Apa de frica este agheasma descantata ptr aceste temeri.
Pentru cei interesati ma pot contacta in privat.
Magdalena
Magdalena
Admin

Mesaje : 14
Data de înscriere : 18/03/2018

https://dezlegari-farmece-br.forumgratuit.ro

Sus In jos

Despre dezlegari farmece Empty Re: Despre dezlegari farmece

Mesaj Scris de Magdalena Mier Mar 03, 2021 12:23 am

Cand totul nu iti mai merge asa cum ii mergea cu ceva vreme in urma, cand nelinistea si tensiunea iti cuprinde corpul si casa, cand tensiunile in casa sunt mai mari decat erau inainte,cand anxietatea si frustarile pun stapanire pe tine sau pe casa ta, cand somnul nu mai e la fel de odihnitor asa cum era inainte,cand vrei sa realizezi ceva si constati ca ai piedici sau nu reusesti sa realizezi ce ti-ai propus la fel de usor cum faceai inainte,cand mergi la medici si analizele sunt bune, dar tu te simti rau. Acestea sunt simptome ca energiile negative sau farmecele si vrajile au pus stapanire pe tine sau pe casa ta. Daca ai unul sau mai multe simptome descrise mai sus si cauti ajutor, nu ezita sa ma contactezi.Nu-mi cere garantii ca iti voi rezolva problemele, tot ce pot sa promit e ca imi voi da tot interesul sa iti rezolv problema sau problemele care le ai.
Magdalena
Magdalena
Admin

Mesaje : 14
Data de înscriere : 18/03/2018

https://dezlegari-farmece-br.forumgratuit.ro

Sus In jos

Despre dezlegari farmece Empty Despre dezlegari farmece

Mesaj Scris de Magdalena Mier Mar 03, 2021 12:22 am

Dezlegarile totale care cuprind dezlegare de cununie, soarta, spor, realizari, drumuri, asternut, casa, vi le pot face pe camera video , o data, iar persoanele beneficiare de dezlegare vor implini timp de 3 zile asa cum le voi indica eu.
Dezlegarea ptr sanatate o fac pe baza de oua si agheasma si se face tot pe camera video o singura data.
Pentru persoanele care nu au posibilitate de a face dezlegare pe camera video, pot face dezlegarea totala si pe fotografii, cu mentiunea ca rezultatul final va fi un pic mai tarziu fata de cele efectuate pe camera video.
Pot oferi si baiere de protectie la purtator sau ptr casa, care vor fi facute tot pe camera video.
Repetarea dezlegarilor(daca si unde e cazul) se pot repeta la maxim 3 saptamani de la ultima dezlegare.
Ptr programmari sau alte informatii nu ezitati sa ma contactati in privat.
Magdalena
Magdalena
Admin

Mesaje : 14
Data de înscriere : 18/03/2018

https://dezlegari-farmece-br.forumgratuit.ro

Sus In jos

Despre dezlegari farmece Empty Re: Despre dezlegari farmece

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum